01
фебруар
субота
20
00

Армандо Насименто Роза

Режија: Југ Ђорђевић

Мала сцена

04
фебруар
уторак
20
00

Верн Тиесен

Режија: Александра Ковачевић

Мала сцена

05
фебруар
среда
20
00

Милош Латиновић

Режија: Јована Томић

Мала сцена

06
фебруар
четвртак
20
00

Жене из Троје

Еурипид

Режија: Небојша Брадић

Гостовање – Народно позориште Тимочке крајине “Зоран Радмиловић”, Зајечар

poster
07
фебруар
петак
20
00

Христина Митић

Режија: Стеван Бодрожа

08
фебруар
субота
20
00

Миро Гавран

Режија: Спасоје Ж. Миловановић

Мала сцена

09
фебруар
недеља
19
00

Роду у походе

Концерт фолклора

Дани културе и традиције дијаспоре у Нишу

Центар традиционалне културе и делатности “Вук Караџић”, Ниш

poster
10
фебруар
понедељак
20
00

Хади Курић

Режија: Ирфан Менсур

11
фебруар
уторак
20
00

Лепотица Линејна

Мартин Магдона

Режија: Милош Јагодић

Гостовање Крушевачког позоришта и Арт тема из Београда

 

poster
12
фебруар
среда
20
00

По мотивима приповетке “Макар Чудра” Максима Горког

Режија: Десимир Станојевић

13
фебруар
четвртак
20
00

Небојша Ромчевић

Режија: Егон Савин

14
фебруар
петак
20
00

Поетско-музички кабаре

Александар Маринковић

poster
19
фебруар
среда
20
00

Миро Гавран

Режија: Спасоје Ж. Миловановић

Мала сцена

20
фебруар
четвртак
20
00

Жорж Фејдо

Режија: Југ Радивојевић

21
фебруар
петак
20
00

Да бар нисам женско

Нина Џувер

Режија: Владан Ђурковић

Гостовање – БеоАрт, Београд

poster
22
фебруар
субота
20
00

WAJ FAJ

Текст и режија: Мирољуб Рики Недовић

Scena Off Teatar

poster
24
фебруар
понедељак
19
00

Глумачко вече поезије

poster
24
фебруар
понедељак
20
00

Чекајући Годоа

Семјуел Бекет

Режија: Владимир Попадић

Гостовање Крушевачког позоришта

poster
25
фебруар
уторак
20
00

Н. В. Гогољ

Режија: Ана Ђорђевић

26
фебруар
среда
20
00

Бранислав Нушић

Режија: Душан Јовановић

27
фебруар
четвртак
20
00

Ако се пробудиш или као да је важно

Исидора Милосављевић

Режија: Ненад Тодоровић

Гостовање Народног позоришта Лесковац

poster
28
фебруар
петак
20
00

Душан Ковачевић

Режија: Небојша Брадић

29
фебруар
субота
20
00

Григориј Горин

Режија: Ирфан Менсур

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

01
фебруар
субота
20
00

По мотивима Стевана Сремца

Режија: Бојан Стојчетовић

Гостовање у Краљевачком позоришту

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

03
фебруар
понедељак
20
00

Милош Латиновић

Режија: Јована Томић

Премијера у Грачаници

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

18
фебруар
уторак
19
00

По мотивима приповетке “Макар Чудра” Максима Горког

Режија: Десимир Станојевић

Гостовање у Државном музичком театру “Стефан Македонски”, Софија

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

23
фебруар
недеља
20
00

Љубомир Симовић

Режија: Татјана Мандић Ригонат

Гостовање у Крушевачком позоришту

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

24
фебруар
понедељак
20
00

Ежен Јонеско

Режија: Александра Ковачевић

Гостовање у Краљевачком позоришту

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

25
фебруар
уторак
20
00

Ежен Јонеско

Режија: Александра Ковачевић

Гостовање у Краљевачком позоришту

Scroll