04
oktobar
petak
20
00

PRETPREMIJERA

Nebojša Romčević

Režija: Egon Savin

05
oktobar
subota
20
00

PREMIJERA

Nebojša Romčević

Režija: Egon Savin

06
oktobar
nedelja
20
00

PRVA REPRIZA

Nebojša Romčević

Režija: Egon Savin

08
oktobar
utorak
20
00

Miro Gavran

Režija: Spasoje Ž. Milovanović

09
oktobar
sreda
20
00

Mihal Valčak

Režija: David Alić

10
oktobar
četvrtak
20
00

Prst

Doruntina Baša

Režija: Ana Tomović

Gostovanje Beo Art, Beograd

poster
11
oktobar
petak
20
00

Sumnjivo lice

Branislav Nušić

Adaptacija i režija: Okret teatar

Gostovanje Okret Teatar, Beograd

poster
12
oktobar
subota
20
00

Vern Tiesen

Režija: Aleksandra Kovačević

13
oktobar
nedelja
19
30

Mjuzikl "Čikago"

Režija: Evgenija Stanković

Koreograf: Ksenija Lojpur

Scensko-umetnički centar “Duende”

poster
15
oktobar
utorak
20
00

Aleksandar Mihailović

Režija: Milan Karadžić

17
oktobar
četvrtak
20
00

Hristina Mitić

Režija: Stevan Bodroža

18
oktobar
petak
18
00

Ruski hor Sverdlovske dečije filharmonije "Kapela dečaka i mladića"

Umetnički rukovodilac: Fridrih Vejsgejm

Gostovanje iz Jekaterinburga

poster
19
oktobar
subota
20
00

WAJ FAJ

Tekst i režija: Miroljub Riki Nedović

Scena Off Teatar

poster
21
oktobar
ponedeljak
20
00

PREMIJERA

Vilijam Šekspir

Režija: Nikita Milivojević

22
oktobar
utorak
20
00

PRVA REPRIZA

Vilijam Šekspir

Režija: Nikita Milivojević

23
oktobar
sreda
20
00

A CHRISTMAS CAROL

Čarls Dikens

Režija: Kristijan Flint i Pol Stebings

Gostovanje – THE AMERICAN DRAMA GROUP EUROPE

poster
25
oktobar
petak
20
00

Nebojša Romčević

Režija: Egon Savin

26
oktobar
subota
20
00

A sad komedija

Premijera monodrame

Režija: Dragoslav Savić Safa

Savez niških glumaca

poster
28
oktobar
ponedeljak
19
00

POEZIJA UŽIVO

Radio Beograd 2

Ljubivoje Ršumović

poster
29
oktobar
utorak
20
00

Po motivima pripovetke “Makar Čudra” Maksima Gorkog

Režija: Desimir Stanojević

30
oktobar
sreda
20
00

Po motivima Stevana Sremca

Režija i dramaturgija: Bojan Stojčetović

31
oktobar
četvrtak
20
00

Ljubomir Simović

Režija: Tatjana Mandić Rigonat

01
novembar
petak
20
00

Žorž Fejdo

Režija: Jug Radivojević

02
novembar
subota
20
00

Vaskrs na Moglenu

Premijera / Aleksandar Mihailović

 

Narodno pozoriste Nis

Gostovanje Narodnog pozorišta Niš u drugim gradovima

08
oktobar
utorak
20
00

Po motivima Stevana Sremca

Režija i dramaturgija: Bojan Stojčetović

Gostovanje u Gračanici

Gostovanje Narodnog pozorišta Niš u drugim gradovima

10
oktobar
četvrtak
20
00

Miro Gavran

Režija: Spasoje Ž. Milovanović

Gostovanje na “Gavran Festu” u Pragu

Gostovanje Narodnog pozorišta Niš u drugim gradovima

16
oktobar
sreda
20
00

Aleksandar Mihailović

Režija: Milan Karadžić

Učešće na Festivalu “TEATAR FEST”, Rakovica

Gostovanje Narodnog pozorišta Niš u drugim gradovima

19
oktobar
subota
20
00

Vilijam Šekspir

Režija: Nikita Milivojević

Premijera u Kruševačkom pozorištu

Gostovanje Narodnog pozorišta Niš u drugim gradovima

23
oktobar
sreda
20
00

Vern Tiesen

Režija: Aleksandra Kovačević

Gostovanje u Kraljevu

Gostovanje Narodnog pozorišta Niš u drugim gradovima

24
oktobar
četvrtak
20
00

Po motivima pripovetke “Makar Čudra” Maksima Gorkog

Režija: Desimir Stanojević

Gostovanje u Trsteniku

Scroll