05
mart
utorak
20
00

Miro Gavran

Režija: Spasoje Ž. Milovanović

Mala scena

06
mart
sreda
20
00

AVALA EXPRESS

Muzička monodrama Tamaša Čeha i Geze Beremenji na srpskom

Režija: Petar Milošević

Prezentacija srpskog pozorišta u Mađarskoj

“Nedelja mađarske kulture u Srbiji”

poster
08
mart
petak
20
00

The Party

Po motivima komedije Marka Kamoletija

Režija: Marko Đurić

poster
10
mart
nedelja
20
00

PRETPREMIJERA

Ljubomir Simović

Režija: Tatjana Mandić Rigonat

 

11
mart
ponedeljak
20
00

PREMIJERA

Ljubomir Simović

Režija: Tatjana Mandić Rigonat

Dan Narodnog pozorišta Niš

 

12
mart
utorak
20
00

KAD BI SOMBOR BIO HOLIVUD

Teatar na raskršću

 

Autorski projekat Kokana Mladenovića, po motivima drame Radoslava Zlatana Dorića

Režija: Kokan Mladenović

Narodno pozorište Sombor

 

poster
13
mart
sreda
19
00

WE ARE BORN NAKED AND THE REST IS...

Teatar na raskršću

 

Po motivima “Anarhije u Bavarskoj” R. V. Fasbindera

Režija: Florian Fišer

Međunarodni teatarski festival – Scena MESS, Sarajevo

poster
13
mart
sreda
21
00

KAPITAL

Teatar na raskršću

U SALI POZORIŠTA LUTAKA

 

Karl Marks

Dramaturg i adaptacija: Vedrana Božinović

Režija: Andraš Urban

Kraljevsko pozorište Zetski dom, Cetinje

poster
14
mart
četvrtak
20
00

FILOKTET

Teatar na raskršću

 

Sofokle

Dramaturg i adaptacija: Ivan Penović i Ozren Prohić

Režija: Ozren Prohić

Hrvatsko narodno kazalište u Varaždinu

 

 

poster
15
mart
petak
20
00

BALKANSKI ŠPIJUN

Teatar na raskršću

 

Dušan Kovačević

Režija: Tatjana Mandić Rigonat

Narodno pozorište u Beogradu

poster
16
mart
subota
20
00

VIŠNJIK

Teatar na raskršću

 

Anton Pavlovič Čehov

Režija: Vasilij Senin

“Ivan Radoev” Drama and Puppet Theatre Pleven

poster
17
mart
nedelja
20
00

FESTEN

Teatar na raskršću

 

Dejvid Eldridž

Dramaturg: Saška Boškovska

Režija: Zoja Buzalkovska

Dramski teatar Skoplje

poster
18
mart
ponedeljak
20
00

SUMRAK BOGOVA

Teatar na raskršću

 

Ivor Martinić po filmskom scenariju Lukina Viskontija, Enrika Mediolija, Nikole Badaluka

Režija: Dalibor Matanić

Slovensko narodno gledališče Maribor

poster
19
mart
utorak
20
00

SARAJEVO 1914 MALI MI JE OVAJ GROB

Teatar na raskršću

 

Biljana Srbljanović

Režija: Tanos Nikas

Ars Moriendi Theatre Group Thessaloniki

 

poster
21
mart
četvrtak
20
00

PRVA REPRIZA

Ljubomir Simović

Režija: Tatjana Mandić Rigonat

 

22
mart
petak
20
00

Ljubomir Simović

Režija: Tatjana Mandić Rigonat

23
mart
subota
20
00

Miro Gavran

Režija: Spasoje Ž. Milovanović

Mala scena

24
mart
nedelja
09
00

16. takmičenje za frankofonu pesmu

Finale

Francuski institut

poster
25
mart
ponedeljak
19
00

Glumačko veče poezije

Gornji foaje pozorišta

poster
27
mart
sreda
20
00

Aleksandar Mihailović

Režija: Milan Karadžić

Svetski dan pozorišta

28
mart
četvrtak
20
00

Otac

August Strindberg

Adaptacija i režija: Miloš Jagodić

Gostovanje Narodnog pozorišta Leskovac

poster
29
mart
petak
20
00

Grigorij Gorin

Režija: Irfan Mensur

30
mart
subota
20
00

Miro Gavran

Režija: Spasoje Ž. Milovanović

Mala scena

Gostovanje Narodnog pozorišta Niš u drugim gradovima

25
mart
ponedeljak
20
00

Dušan Kovačević

Režija: Nebojša Bradić

Gostovanje u Centru za kulturu Svilajnac

Gostovanje Narodnog pozorišta Niš u drugim gradovima

26
mart
utorak
20
00

Dušan Kovačević

Režija: Nebojša Bradić

Gostovanje u Knjaževsko-srpskom teatru u Kragujevcu

Scroll