Данас је Народно позориште Ниш учествовало на Сајму културних институција на Тргу краља Милана, организованом поводом обележавања градске славе Свети цар Константин и царица Јелена.
Била је то прилика да се грађани Ниша упознају са нашим репертоаром, представама и издавачком делатношћу. Посебну пажњу посетилаца привукли су костими из наших представа, који су употпунили атмосферу и приближили магију позоришне уметности свим генерацијама.
Штанд Народног позоришта Ниш био је изузетно посећен, а грађани су имали прилику да се фотографишу у костимима и да бар на тренутак осете чар позоришне сцене.
Хвала свима који су нас посетили и показали интересовање за рад Народног позоришта Ниш!
