04
октобар
петак
20
00

ПРЕТПРЕМИЈЕРА

Небојша Ромчевић

Режија: Егон Савин

05
октобар
субота
20
00

ПРЕМИЈЕРА

Небојша Ромчевић

Режија: Егон Савин

06
октобар
недеља
20
00

ПРВА РЕПРИЗА

Небојша Ромчевић

Режија: Егон Савин

08
октобар
уторак
20
00

Миро Гавран

Режија: Спасоје Ж. Миловановић

09
октобар
среда
20
00

Михал Валчак

Режија: Давид Алић

10
октобар
четвртак
20
00

Прст

Дорунтина Баша

Режија: Ана Томовић

Гостовање Бео Арт, Београд

poster
11
октобар
петак
20
00

Сумњиво лице

Бранислав Нушић

Адаптација и режија: Окрет театар

Гостовање Окрет Театар, Београд

poster
12
октобар
субота
20
00

Верн Тиесен

Режија: Александра Ковачевић

13
октобар
недеља
19
30

Мјузикл "Чикаго"

Режија: Евгенија Станковић

Кореограф: Ксенија Лојпур

Сценско-уметнички центар “Дуенде”

poster
15
октобар
уторак
20
00

Александар Михаиловић

Режија: Милан Караџић

17
октобар
четвртак
20
00

Христина Митић

Режија: Стеван Бодрожа

18
октобар
петак
18
00

Руски хор Свердловске дечије филхармоније "Капела дечака и младића"

Уметнички руководилац: Фридрих Вејсгејм

Гостовање из Јекатеринбурга

poster
19
октобар
субота
20
00

WAJ FAJ

Текст и режија: Мирољуб Рики Недовић

Scena Off Teatar

poster
21
октобар
понедељак
20
00

ПРЕМИЈЕРА

Вилијам Шекспир

Режија: Никита Миливојевић

22
октобар
уторак
20
00

ПРВА РЕПРИЗА

Вилијам Шекспир

Режија: Никита Миливојевић

23
октобар
среда
20
00

A CHRISTMAS CAROL

Чарлс Дикенс

Режија: Кристијан Флинт и Пол Стебингс

Гостовање – THE AMERICAN DRAMA GROUP EUROPE

poster
25
октобар
петак
20
00

Небојша Ромчевић

Режија: Егон Савин

26
октобар
субота
20
00

А сад комедија

Премијера монодраме

Режија: Драгослав Савић Сафа

Савез нишких глумаца

poster
28
октобар
понедељак
19
00

ПОЕЗИЈА УЖИВО

Радио Београд 2

Љубивоје Ршумовић

poster
29
октобар
уторак
20
00

По мотивима приповетке “Макар Чудра” Максима Горког

Режија: Десимир Станојевић

30
октобар
среда
20
00

По мотивима Стевана Сремца

Режија и драматургија: Бојан Стојчетовић

31
октобар
четвртак
20
00

Љубомир Симовић

Режија: Татјана Мандић Ригонат

01
новембар
петак
20
00

Жорж Фејдо

Режија: Југ Радивојевић

02
новембар
субота
20
00

Васкрс на Моглену

Премијера / Александар Михаиловић

 

Narodno pozoriste Nis

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

08
октобар
уторак
20
00

По мотивима Стевана Сремца

Режија и драматургија: Бојан Стојчетовић

Гостовање у Грачаници

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

10
октобар
четвртак
20
00

Миро Гавран

Режија: Спасоје Ж. Миловановић

Гостовање на “Гавран Фесту” у Прагу

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

16
октобар
среда
20
00

Александар Михаиловић

Режија: Милан Караџић

Учешће на Фестивалу “ТЕАТАР ФЕСТ”, Раковица

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

19
октобар
субота
20
00

Вилијам Шекспир

Режија: Никита Миливојевић

Премијера у Крушевaчком позоришту

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

23
октобар
среда
20
00

Верн Тиесен

Режија: Александра Ковачевић

Гостовање у Краљеву

Гостовање Народног позоришта Ниш у другим градовима

24
октобар
четвртак
20
00

По мотивима приповетке “Макар Чудра” Максима Горког

Режија: Десимир Станојевић

Гостовање у Трстенику

Scroll